پایانی برای گردشگری زایمان ، سفر زنان باردار به آمریکا برای وضع حمل ممنوع!

به گزارش تور ارمنستان، وزارت امور خارجه آمریکا میخواهد سفر زنان باردار به این کشور را برای وضع حمل و دریافت تابعیت آمریکایی ممنوع یا محدود کند.

پایانی برای گردشگری زایمان ، سفر زنان باردار به آمریکا برای وضع حمل ممنوع!

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام خرداد 99 با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

وزارت امور خارجه آمریکا اظهار داشت میخواهد محدودیت ها یا ممنوعیت هایی را برای سفر زنان باردار به آمریکا با هدف وضع حمل و دریافت تابعیت آمریکایی برای فرزندانشان اعمال کند.

هدف از این اقدام جلوگیری از پدیده ای همچون گردشگری زایمان عنوان شده است که در آن زنان باردار علاوه بر سفر به آمریکا در آستانه وضع حمل، فرزندان خود را برای دریافت تابعیت دوگانه در آمریکا به جهان می آورند.

وزارت امور خارجه آمریکا میخواهد از زنان متأهل که قصد دریافت ویزای گردشگری در آمریکا دارند، سندی دریافت کند که اثبات نمایند سفرشان به دلیلی غیر از تولد فرزند است.

در همین حال کِن کوچینِلی، مدیر سابق موقت اداره مهاجرت و شهفرایندی آمریکا و مرد شماره وزارت امنیت داخلی آمریکا خواهان اصلاح قانون اساسی این کشور به منظور تغییر شرایط اعطای تابعیت ایالات متحده شد.

او علت اصلی این اقدام را برای انتها دادن به اخاذی باندهای کلاهبرداری از مهاجران خارجی ضروری دانست. در مقابل جان کوهن، مقام ارشد وزارت امنیت داخلی دولت باراک اوباما تاکید نمود که تعداد پفراینده های این گونه که در ازاء وعده تولد فرزند در آمریکا از مهاجران کلاهبرداری شده، بسیار اندک است و توجیه مناسبی برای درخواست اصلاح قانون اساسی نیست.

با این حال تام هومان، مدیر سابق اداره مهاجرت و امور گمرکی در تبادل نظر با فاکس نیوز گفت که که اعطای تابعیت به دلیل تولد در خاک آمریکا علت اصلی فرایند فزاینده مهاجرت های غیرقانونی در سال 2019 میلادی بوده است.

آقای هومان ضمن دفاع از تصویب قانون جدید منع گردشگری زایمان یاد آور شد، شرایط فعلی حاوی یک بلیت طلایی برای مهاجرت غیرقانونی به آمریکاست ولی باید هر چه زودتر به این شرایط انتها داد.

دولت آمریکا تا به امروز از اعلام جزئیات پیش نویس این قانون را امتناع نموده و زمان احتمالی شروع اجرای آن را نیز اعلام ننموده است.

منبع: چمدان
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 75

به "پایانی برای گردشگری زایمان ، سفر زنان باردار به آمریکا برای وضع حمل ممنوع!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایانی برای گردشگری زایمان ، سفر زنان باردار به آمریکا برای وضع حمل ممنوع!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید