98درصد مسافرت های دریایی کشور به وسیله بنادر هرمزگان

به گزارش تور ارمنستان، خبرنگاران: بنادرمسافری هرمزگان 98 درصد از حجم کل مسافرت های دریایی در کشور را پشتیبانی می نمایند که بنادر شهید باهنر و شهید حقانی در بندرعباس و بندر هرمز سهم عمده این رسالت بزرگ را بر عهده دارند.

98درصد مسافرت های دریایی کشور به وسیله بنادر هرمزگان

اگر علاقمند به سفر با بهترین هزینه سفر کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش تور ارمنستان از بندرعباس، نشست هماهنگی سفرهای دریایی در زمینه استفاده بهینه از ظرفیت های موجود، افزایش ایمنی مسافری، خدمات رسانی بهتر به مسافران جزایر و هماهنگی با سایر ارگان های مرتبط با این سفرها، در بندر شهید باهنر بندرعباس برگزار گردید.

در این نشست که با حضور مدیران و معاونین حوزه دریایی و بندری بنادر شهید باهنر، شهید حقانی و هرمز انجام شد، کمبودها و اقدامات آماده سازی بنادر این 3بندر مهم مسافری در مرکز استان تشریح شد و هماهنگی های لازم برای تحقق این امر نیز انجام شد.

مجید امینی مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندر شهید باهنر در این نشست خواهان آمادگی لازم فعالان این بخش جهت برطرف کمبودها و مسائل پیش رو شد و اظهار کرد: برطرف معایب و نواقص در بنادر شهید حقانی و هرمز باید هرچه سریع تر پیگیری گردد.

وی از برگزاری نشست هماهنگی سفرهای دریایی با حضور مدیران و معاونین حوزه دریایی و بندری بنادر شهید باهنر، شهید حقانی و هرمز به صورت هفتگی اطلاع داد.

امینی اعلام کرد: کلیه کارکنان و دست اندرکاران سفرهای دریایی آمادگی دارند تا سفرهای دریایی خاطره انگیزی برای مسافران در این نوروز93 رقم بزنند.

قاسم عسگری نسب معاون دریایی و بندری اداره بنادر و دریانوردی بندر شهید باهنر نیز گزارشی از فعالیت های صورت گرفته ارائه کرد و به تبیین راهکارهای پیشنهادی جهت برطرف برخی از موانع موجود پرداخت.

مصطفی انتها معاون اداری و اقتصادی بندر شهید باهنر نیز در ادامه در باره نحوه خدمات دهی در سال های گذشته در این بنادر توضیحاتی ارائه کرد و آمادگی این معاونت را در باره بکارگیری کلیه امکانات برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی اظهار داشت.

سالم شهیدی مدیر بندر شهید حقانی بندرعباس با بیان این مطلب که بندر شهید حقانی از 4هزار و67 نفر جایگاه شناور دریایی برخوردار است، از آمادگی این بندر برای خدمات رسانی به مسافران جزایر قشم و هرمز سخن گفت.

وی اعلام کرد: بندر شهید حقانی با 9 پست اسکله روزانه ظرفیت جابجایی 12 هزار مسافر را به این جزایر دارد.

بنادرمسافری هرمزگان 98 درصد از حجم کل مسافرت های دریایی در کشور را پشتیبانی می نمایند که بنادر شهید باهنر و شهید حقانی در بندرعباس و بندر هرمز سهم عمده این رسالت بزرگ را بر عهده دارند.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 110

به "98درصد مسافرت های دریایی کشور به وسیله بنادر هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "98درصد مسافرت های دریایی کشور به وسیله بنادر هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید