آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز

به گزارش تور ارمنستان، متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز 18 فروردین تا 25 فروردین 1400 فرصت دارند مدارک مورد نیاز را به دانشگاه فنی و حرفه ای ارسال کنند.

آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، طبق اعلام دانشگاه فنی و حرفه ای؛ متقاضیان جذب دکتری فراخوان سال 1399 که از طریق سامانه پیامکی و سامانه نور رضوی به آن ها اطلاع رسانی شده است، باید با توجه به شیوع ویروس کرونا نسبت به ارسال مدارک و مستندات مربوطه ذیل (در یک پوشه به صورت مجزا با برچسب و به ترتیب ذکر شده) از طریق پست پیشتاز از امروز 18 فروردین 1400 تا 25 فروردین 1400 اقدام کنند.

متقاضیان باید رزومه علمی خود را ارسال کنند همچنین سایر مدارکی که متقاضیان جذب دکتری باید ارسال کنند به شرح زیر است:

مدارک شناسایی: مدارک شناسایی اعم از کپی کلیه صفحات شناسنامه و کپی برابر اصل کارت ملی و کارت انتها خدمت برای آقایان در دفاتر اسناد رسمی کشور

کپی برابر اصل کلیه مدارک تحصیلی: مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با ذکر معدل (در صورت عدم ذکر معدل در مدارک تحصیلی ارسال ریزنمرات الزامی است) برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی کشور، (متقاضیانی که مدرک دکتری خود را اخذ نکرده اند، باید صورت جلسه دفاع خود را (در صورت برگزاری جلسه دفاع قبل از تاریخ انتها فراخوان 30 آذر ماه 99 و ریزنمرات مقطع دکتری را برابر اصل کرده و ارسال کنند.)

مدارک آموزشی، پژوهشی و اجرایی:

سوابق تدریس در دانشگاه ها، صفحه اول مقالات منتشرشده در مجلات علمی، پژوهشی، ترویجی و سایر مجلات معتبر و دارای مجوز، گواهی ارائه مقالات در کنگره های ملی و بین المللی، تألیف و ترجمه کتاب در زمینه تخصصی فرد، گواهی مجری یا همکاری در پروژه های پژوهشی، گواهی عضویت در هیأت تحریریه و داوری در مجله معتبر علمی و یا هیئت علمی کنگره، گواهی عضویت در بنیاد ملی نخبگان و دفاتر استعداد های درخشان دانشگاه.

از دیگر مدارکی که باید توسط متقاضیان ارسال شود شامل، گواهی اخذ جایزه از جشنواره یا المپیاد معتبر علمی، افتخارات علمی مانند دانشجوی نمونه کشوری، جشنواره های ملی، رتبه های اول تا سوم آزمون ورودی در رشته و گواهی دانش آموخته رتبه اول دوره کارشناسی ارشد و دکتری و رتبه اول، دوم و سوم امتحان تخصصی و فوق تخصصی، مدارک و گواهی نامه های مرتبط با توانمندی های نوین الکترونیک و بانک های اطلاعاتی، مدارک زبان های رایج در مجامع علمی مانند IELTS، TOFEL و MCHE برای زبان انگلیسی و مدارک A 1 و … برای سایر زبان ها، می شود.

همچنین، گواهی ثبت اختراع داخلی با تائید علمی، ثبت اختراع جهانی مطابق استاندار های (EU patent و US patent)، مدارک سابقه خدمت تخصصی به عنوان عضو هیئت علمی (احکام کارگزینی و …)، گواهی ایجاد و راه اندازی کارگاه، آزمایشگاه، گروه و رشته جدید، گواهی علمی اضافه بر مدرک مانند MPH، MS و گواهی دوره های بیش از 6 ماه در خارج از کشور، گواهی شرکت در کارگاه ها اعم از روش تحقیق، روش تدریس و سایر کارگاه های تخصصی، گواهی تهیه مواد آموزشی شامل پوستر های آموزشی، راهنمای یادگیری و یا نرم افزار آموزشی ازدیگر مدارک درخواستی است.

متقاضیان همچنین باید گواهی سابقه کار در صنعت یا شرکت هایی در حوزه تخصص و گواهی انجام پروژه های صنعتی مرتبط با رشته تخصصی خود را نیز ارائه دهند.

متقاضیان از امروز 18 فروردین 1400 تا 25 فروردین 1400 فرصت دارند مدارک فوق الذکر را از طریق پست پیشتاز به نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل شرقی، پلاک 4، سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای، کد پستی 1435761137، دبیرخانه جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه ارسال کنند.

داوطلبانی که نقص پرونده آن ها اطلاع رسانی شده است. باید نسبت به رفع نقص خود در سامانه نور رضوی و بارگذاری مدارک مربوطه به صورت کامل، اقدام کنند. ارسال حداقل صورت جلسه دفاعیه دکتری قبل از تاریخ انتها فراخوان مورخ 30 آذر 99 برای تشکیل پرونده الزامی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1041

به "آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید