استرداد 100 درصد پول بلیت پروازهای ترکیه

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران، حسن ذی بخش در پاسخ به این سوال که آیا مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لغو تورهای مسافری به مقصد ترکیه اجرایی شده است، گفت: این مصوبه هنوز به سازمان هواپیمایی ابلاغ نشده؛ هر زمان که ستاد ملی مقابله با کرونا، مصوبه لغو تورهای ترکیه را به سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ کند، آن را اجرا می کنیم.

استرداد 100 درصد پول بلیت پروازهای ترکیه

وی ادامه داد: همه مصوبه های ستاد ملی مقابله با کرونا که برای ما حکم نهایی را دارد، بلافاصله پس از دریافت، به شرکت های هواپیمایی و آژانس ها ابلاغ کرده و محدودیت را اعمال می کنیم.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره بازگرداندن پول تور و بلیت پروازهای ترکیه به مسافرانی که تور سفر به این کشور را رزرو کرده اند، گفت: موضوع بازگرداندن پول بلیت به مسافران صنعت هوانوردی در تمام دنیا طی یک سال گذشته به یک اصل تبدیل شده است.

وی افزود: در ایران نیز هم وزیر راه و شهرسازی و هم رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت های هواپیمایی ابلاغ کرده اند که اگر به دلیل کرونا، پروازی کنسل شود، پول مردم عیناً باید عودت داده شود.

ذی بخش شرح داد: ما در سازمان بر استرداد وجوه بلیت پروازهای کنسل شده کرونایی به مردم، نظارت داریم.

خاطرنشان می شود قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا امروز گفت بر اساس تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه تورهای ترکیه لغو شده و تردد در مرزهای زمینی و پروازها نیز با تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

علاقه مندان می توانند گزارش لغو تورهای ترکیه را نیز مطالعه کنند.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 990

به "استرداد 100 درصد پول بلیت پروازهای ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استرداد 100 درصد پول بلیت پروازهای ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید