اصرار دوباره حمید استیلی به تعویق بازی استقلال و سپاهان

به گزارش تور ارمنستان، حمید استیلی در انتها تمرین امروز تیم فوتبال امید گفت: دیروز بسیاری از پیشکسوتان محترم مثل آقای علی پروین ، جواد زرینچه و حسین کلانی به همراه وزیر ورزش، ریاست کمیته المپیک ، رئیس فدراسیون فوتبال و سایر عزیزان به تمرین ما آمدند که از تیم المپیک حمایت کنند و من از همه این عزیزان تشکر می کنم. با این وجود که بارها پاسخ منفی سازمان لیگ را شنیده ایم یک بار دیگر درخواست می کنم مسابقه جام حذفی را به خاطر تیم امید لغو کنند.

اصرار دوباره حمید استیلی به تعویق بازی استقلال و سپاهان

سرمربی تیم ملی فوتبال امید افزود: به عنوان کسی که سال ها در جام های مختلف بازی کرده ام و سال ها مربیگری کرده ام باید بگویم تک بازی جام حذفی قابل جبران نیست. به همین دلیل مسئولان دو تیم استقلال و سپاهان می خواهند با نفرات کامل این بازی حساس را برگزار کنند. برای ما امکان ندارد که حتی یک بازیکن را با خودمان به قطر نبریم. بر همین اساس خواهش می کنم مسئولین سازمان لیگ برای این یک مسابقه حساس جام حذفی تصمیم دیگری بگیرند. این یک بازی را به تعویق بیاندازند تا بدون حرف و حدیث تیم المپیک با تمامی نفرات راهی قطر شود.در غیر اینصورت ما هم نمی توانیم اجازه بدهیم بازیکنی در این اردو حضور نداشته باشد و شرایط برای همه ما سخت می شود.

استیلی در انتها گفت: بارها به این موضوع اشاره کردم که حریفان ما همه در اردو هستند و امروز وقت حمایت از منافع ملی است. از سازمان لیگ واقعا انتظار داریم در این موضوع همکاری کنند. وقتی یک مسابقه می تواند مشکل تیم امید را حل نماید درخواست می کنیم همکاری لازم را داشته باشند و این بازی را به تعویق بیاندازند. در این شرایط ما هم می توانیم از اردوی قطر که آخرین فرصت تیم امید است استفاده کنیم و با شرایط مناسب وارد بازی های دور نهایی در تایلند شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 62

به "اصرار دوباره حمید استیلی به تعویق بازی استقلال و سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصرار دوباره حمید استیلی به تعویق بازی استقلال و سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید