افکارم به فرهاد مجیدی نزدیک است، مطالبات پادوانی را پرداخت می کنیم

به گزارش تور ارمنستان احد سعادتمند در ابتدای صحبت های خود برای ارائه عملکرد یک ماهه حضورش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: امیدواریم شرایط ویژه فعلی که به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است هر چه زودتر رفع گردد و زندگی همه افراد در شادی و سلامتی باقی بماند.

افکارم به فرهاد مجیدی نزدیک است، مطالبات پادوانی را پرداخت می کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران اضافه کرد: همانطور که قبلاً وعده داده بودم هر ماه گزارشی را درباره عملکردم به طرفداران استقلال ارائه دهم. طرفدار باشگاه پشتوانه اصلی محسوب و می گردد و باید واقعیت ها و اقداماتی که انجام می دهیم را به گوش آنها برسد.

وی که اولین گزارش ماهیانه خود را مربوط به تاریخ 16 فروردین تا 15 اردیبهشت امسال بیان کرد، گفت: اولین موضوع را به اسپانسر باشگاه اختصاص می دهم. در سالهای گذشته شرکت های عظیمی به عنوان کارگزار یا حامی اقتصادی با ما همکاری داشته اند که در ماه گذشته گفتگوهای فراوانی با آنها داشته ایم.

سعادتمند اضافه کرد: همانطور که وعده داده بودم شرکت هایی که سواستفاده نموده و آورده ای برای باشگاه نداشته اند را پای میز مذاکره آورده ایم تا با آنها به تفاهمات لازم برسیم.

وی اضافه کرد: اکنون به اتحاد احتیاج داریم. تمام ارکان تیم از مدیریت تا بازیکنان گرفته و حمایت طرفداران را در کنار خود حفظ کنیم. قطعاً برای موقعیت های عظیم قدم بر می داریم.

سعادتمند درباره حاشیه های بوجود آمده راجع به تأخیر در ملاقات نخست خود با فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان پایتخت گفت: ایشان مدتی را به خاطر قرنطینه ای که در کشور امارات ایجاد شده بود در ایران حضور نداشت و سپس وقتی به کشور آمد لازم بود چند روزی را در منزل پدر مرحومش بگذراند که در این زمینه هماهنگ بودیم. چند روزی هم من گرفتار بودم که سبب شد تا ملاقات ما به امروز موکول گردد.

سعادتمند درباره جزئیات این نشست گفت: جلسه بسیار خوب و صمیمانه ای داشتیم. انتظارات دو طرفه خودمان را مطرح کردیم. نگاه من و فرهاد مجیدی به یکدیگر نزدیک است و احساس می کنم می توانم قدم های خوبی را با او در داخل زمین فوتبال برداریم. فرهاد یکی از شناسنامه های باشگاه استقلال است و بنده از او حمایت می کنم و هر کسی در حیطه کاری خودش فعالیت کند.

وی توضیح داد: در سال های گذشته یکی از دغدغه های اصلی بازیکنان و کادر فنی مربوط به زمین تمرین بوده است. خوشبختانه دو چمن مناسب و استاندارد را در حال حاضر داریم که امکانات خیلی خوب دارد. البته این را باید اشاره کنم که بایستی کمپ مرحوم ناصر حجازی را تجهیز کنیم و آنجا را به دارایی های خودمان اضافه کنیم و طرح مربوط به این بازسازی را در ماه آینده ارائه کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره رسیدگی به پرونده مربوط به ورزشگاه مرغوبکار گفت: جا دارد از دفتر حقوقی و املاک وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم. مطمئن هستم با همکاری گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اتفاق مربوط به واگذاری قطعی این ورزشگاه به باشگاه استقلال تهران ظرف چند روز آینده رقم بخورد چون که مصوبه هیئت وزیران را دارد و قرار است به طور رسمی و قانونی از این ورزشگاه عظیم که متأسفانه این روزها حال و روز خوشی ندارد و احتیاج به بازسازی اساسی دارد در قالب دارایی های باشگاه استقلال در اختیار داشته باشیم.

سعادتمند درباره نحوه پرداخت مطالبات میلیچ و شیخ دیاباته دو بازیکن خارجی فصل جاری استقلال تهران توضیح داد: شخصاً به هر دو نفر ارادت دارم چون می بی نم افرادی اصرار دارند که آنها فسخ نمایند اما خود آنها به اصول حرفه ای پایبند هستند و متعهد به قرارداد فعلی نشان می دهند. گرچه یکی از طرفداران استقلال در خارج از کشور بیان کرد که می خواهد طلب این دو نفر را پرداخت کند اما متأسفانه اقدام او مثبت نبود. وقتی فیش واریزی را دیدم به معاون ورزشی وقت باشگاه دادم تا با وکلای این دو بازیکن چک کند اما جواب آن منفی بود. امیدوارم طرفداران دو آتشه استقلال که خارج از کشور هستند و راست گفتار هستند به باشگاه یاری نمایند.

وی درباره مشکل بوجود آمده برای پادوانی مدافع سابق استقلال تهران که سلامتی اش با پیراهن این تیم دچار نقص شد اضافه کرد: برای ما که ایرانی هستیم و کشوری با تمدن داریم جالب نیست که میهمان ما با مسائل این چنینی روبرو گردد. امروز برای او ایمیلی را ارسال کردیم تا شماره حساب بدهد و با یاری فدراسیون فوتبال در اولین فرصت مطالبات او را از منبع درآمدی خود در فیفا پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: پیروز شدیم مطالبات اعضای تیم را در ماه گذشته پرداخت کنیم. حق و حقوق بازیکنان که صبوری کردند را پرداخت کردیم و هیچ منتی هم نیست.

وی در سرانجام اعلام کرد: مطالبات تیم های پایه را نیز فردا صبح پرداخت خواهیم کرد. آنها از ابتدای سال حتی یک درصد هم دریافتی نداشتند و قرار است قسمت زیادی از مطالبات آنها را پرداخت کنیم. اگر می خواهیم مکتب استقلال را گسترش دهیم باید به تیم های پایه رسیدگی ویژه کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 389

به "افکارم به فرهاد مجیدی نزدیک است، مطالبات پادوانی را پرداخت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افکارم به فرهاد مجیدی نزدیک است، مطالبات پادوانی را پرداخت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید