امتحانات مجازی دانشجویان دانشگاه ارومیه تا 15 مرداد ادامه دارد

به گزارش تور ارمنستان، با توجه گسترش ویروس کرونا تمامی امتحانات ترم دوم سال تحصیلی 1398-1399 دانشگاه ارومیه از اول تیرماه تا 15 مرداد ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

امتحانات مجازی دانشجویان دانشگاه ارومیه تا 15 مرداد ادامه دارد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات اعزام دانشجو به استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با توجه گسترش ویروس کرونا تمامی امتحانات ترم دوم سال تحصیلی 1398-1399 دانشگاه ارومیه از اول تیرماه تا 15 مرداد ماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی تعداد واحد درسی آن ها به واسطه و حذف اضطراری به 10 باید تقلیل یافته حق حذف آیین نامه درسی را به واسطه عدم شرکت در جلسه آزمون مجازی را ندارند و در صورت غیبت در آزمون مجازی نام بر صفر درج می گردد، اما در ارتباط با سایر دانشجویان همانند سنوات گذشته به شرط عدم تغییر واحد های درسی آن ها رسیده واحد می تواند از مزیت حذف آیین نامه های آیین نامه ای تنها یک درصد در صورت عدم حضور در آزمون مجازی انتها ترم برخورد برخوردار گردد.

در صورتی که دانشجویان در زبان اعلام شده برای آزمون مجازی در آزمون شرکت نکنند و غیبت داشته باشند هیچ گونه حقی برای آزمون مجدد در روز های آینده ندارند، اما در صورت صلاحدید استاد می تواند و طراحی سوالات متفاوت آزمون به عمل آورند.

اگردانشجویان به علت بیماری یا سایر مسائل در جلسه آزمون مجازی پایین تر قیمت داشته باشند با ارائه مستندات مربوط به آن در با تشخیص موجه بودن غیبت دانش و از سوی کمیسیون موارد خاص حذف خواهد شد و در غیر این صورت نمره صفر آن ها ثبت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 507

به "امتحانات مجازی دانشجویان دانشگاه ارومیه تا 15 مرداد ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتحانات مجازی دانشجویان دانشگاه ارومیه تا 15 مرداد ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید