محدودیت های جدید و سختگیرانه در دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش تور ارمنستان، هیئت رئیسه دانشگاه تربیت مدرس با توجه به شیوع کرونا، شرایط حضور دانشگاهیان را در دانشگاه محدود کرد.

محدودیت های جدید و سختگیرانه در دانشگاه تربیت مدرس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، هیئت رئیسه دانشگاه تربیت مدرس با توجه به شیوع کرونا، شرایط حضور دانشگاهیان را در دانشگاه محدود کرد. در اطلاعیه ای که از سوی معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس صادر شده، محدودیت های سختگیرانه ای برای حضور دانشگاهیان در سطح دانشگاه در نظر گرفته شده است. بر این اساس، تمامی فعالیت های اعضای هیئت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، خاتمه نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان کماکان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص عضو هیئت علمی، مدیر گروه و یا هیئت رئیسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای مدت کوتاه بلامانع است.

همچنین فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به صورت دورکاری خواهد بود و در صورت ضرورت و موارد اجتناب ناپذیر بنا به تشخیص مسئول واحد صرفاً برای خدمات اولویت دار به صورت حداقلی می توانند در محل کار حضور یابند. در هر حال جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای 60 سال، افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان باردار و بانوان دارای فرزند خردسال مشمول حداقل حضور نخواهند بود. بر این اساس مسئولان واحدها پیشاپیش اسامی افرادی که حسب ضرورت جدی و نیاز قطعی در محل کار حضور می یابند را به امور اداری اعلام کنند تا مجوز حضور آن ها در این دوره صادر و ارائه شود.

بر اساس تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت حراست از ورود کارمندانی که فاقد مجوز هستند ممانعت خواهد کرد. ورود تمامی مراجعان متفرقه به دانشگاه تربیت مدرس تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ضرورت وفق دستورالمل معاونت پشتیبانی و بنا به تشخیص واحدهای ذی ربط مراتب بادی از قبل با مدیریت حراست هماهنگ شود.

تمامی مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می شود و در صورت ابلاغ بخشنامه ها و راهبردهای جدید از مراجع ذی ربط اصلاحات لازم در دستورالعمل ها اعمال و ابلاغ خواهد شد.

4118/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 649

به "محدودیت های جدید و سختگیرانه در دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های جدید و سختگیرانه در دانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید