ثبت نام دانشجویان با پرداخت یک سوم شهریه ثابت محیا شد

به گزارش تور ارمنستان، معاون اداری،مالی و عمرانی دانشگاه پیام نورگفت: دانشجویان با پرداخت تنها یک سوم شهریه ثابت امکان انتخاب واحد دارند.

ثبت نام دانشجویان با پرداخت یک سوم شهریه ثابت محیا شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دانشگاه پیام نور ، حسن علیزاده معاون اداری،اقتصادی و عمرانی دانشگاه پیام نور ضمن ابراز همدردی با خانواده هایی که به هر نحو به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مشاغل در شرایط اقتصادی مطلوبی قرار ندارند، گفت: دانشگاه پیام نور در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر لزوم مساعدت با مردم در شرایط فعلی و همچنین رسالت اجتماعی خود، شرایطی را فراهم کرده که دانشجویان با پرداخت تنها یک سوم شهریه ثابت امکان انتخاب واحد داشته باشند.

وی افزود:تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور که به هر دلیل مراحل ثبت نام آنها نیمه تمام مانده است، می توانند ضمن ارتباط با کارشناسان آموزش و پرداخت یک سوم شهریه ثابت، نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام و انتخاب واحد خود اقدام نمایند.

وی به خدمات دانشگاه پیام نور در دوران شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: با توجه به محدودیت های ناشی از بیماری کرونا، دانشگاه پیام نور علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و همچنین دسترسی به منابع درسی به صورت الکترونیکی، رفع دغدغه اقتصادی و پرداخت شهریه دانشجویان را نیز رسالت اجتماعی خود می داند.

علیزاده با عنوان اینکه میزان شهریه دانشگاه پیام نور به نسبت دیگر دانشگاه های شهریه بگیر بسیار پایین تر است، به تسهیلات بانکی ویژه شهریه این دانشگاه اشاره کرد و یادآور شد: علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویی ، دانشگاه با انعقاد تفاهم نامه با 3بانک عامل تسهیلات بانکی بسیار خوبی برای دانشجویان فراهم کرده تا دانشجویان دغدغه تامین شهریه خود را نداشته باشند.

معاون اداری اقتصادی دانشگاه پیام نور کشور افزود: بر اساس این تفاهم نامه دانشجویان می توانند تسهیلات با کارمزد یک و 4 دهم درصد دریافت نمایند.

معاون اداری، اقتصادی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند برای کل مقطع تحصیلی تسهیلات با پایین ترین کارمزد تسهیلات بانکی کشور دریافت نمایند، خاطرنشان کرد: دانشجویان فرصت دارند تا انتها تحصیل، اقساط وام بانکی خود را پرداخت نمایند و هدف اصلی دانشگاه پیام نور این است که هیچ دانشجویی به خاطر مشکل اقتصادی از تحصیل محروم نماند.

علیزاده شرح داد: علاوه بر این بانک ها، بنیاد علوی، بنیاد حامیان تحصیلی نیز خدمات برای دانشجویان ارائه می کند و دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز از پرداخت شهریه معاف هستنند.

وی افزود: امید که این خدمات بتواند ضمن تامین سلامت دانشجویان، شرایط تحصیلی آسان و بی دغدغه را در نیمسال تحصیلی جاری فراهم کند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 336

به "ثبت نام دانشجویان با پرداخت یک سوم شهریه ثابت محیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام دانشجویان با پرداخت یک سوم شهریه ثابت محیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید