حذف کامل نسخ کاغذی تا کمتر از یک ماه آینده

به گزارش تور ارمنستان، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از حذف کامل نسخ کاغذی در کمتر از یک ماه آینده اطلاع داد و گفت: خوشبین هستیم که بتوانیم ظرف کمتر از یک ماه آینده حذف کامل کاغذ به وسیله مراکز درمانی را با حضور رئیس جمهور اعلام کنیم.

حذف کامل نسخ کاغذی تا کمتر از یک ماه آینده

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، مصطفی سالاری با بیان اینکه از ابتدای اسفندماه 1399 دیگر دفترچه بیمه تامین اجتماعی صادر نکردیم اظهار کرد: اکنون امکان اینکه هر مرکز درمانی و داروخانه ای در هر نقطه ای از کشور به تامین اجتماعی متصل شوند و بدون کاغذ خدمات ارائه دهند، کاملا فراهم است.

وی اضافه نمود: جلسات فشرده و همکاری های خوبی میان سازمان تامین اجتماعی، وزارت بهداشت و مابقی بیمه ها مانند سازمان بیمه سلامت شکل گرفته است و روزانه مباحث را پیگیری می کنیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه خوشبین هستیم که بتوانیم ظرف کمتر از یک ماه آینده حذف کامل کاغذ به وسیله مراکز درمانی را با حضور رئیس جمهور اعلام کنیم گفت: آماده ایم و کار های لازم را انجام داده ایم تا از آن روز دیگر مطلقا کاغذ نپذیریم و بابت چیزی که در کاغذ نوشته بشود، پول نخواهیم داد. اکنون پیشرفت کار و ضریب نفوذ نسخه الکترونیک خوب بوده و مشکل خاصی در این باره نداریم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1128

به "حذف کامل نسخ کاغذی تا کمتر از یک ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف کامل نسخ کاغذی تا کمتر از یک ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید