خبرنگاران وکیل فدراسیون فوتبال: رای صادره در پرونده ویلموتس قطعی نیست، CAS از فیفا منصف تر است

به گزارش تور ارمنستان، تهران- خبرنگاران- یکی از وکلای فدراسیون فوتبال ایران گفت: رای صادر شده از سوی فدراسیون جهانی فوتبال قطعی نیست و قرار نیست فدراسیون فوتبال همین فردا تمام پول این مربی را پرداخت کند. پیگیر این پرونده از طریق دادگاه عالی ورزش (کاس) هستیم.

خبرنگاران وکیل فدراسیون فوتبال: رای صادره در پرونده ویلموتس قطعی نیست، CAS از فیفا منصف تر است

به گزارش خبرنگاران، علی ملیح زاده یکی از وکلای فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت مارک ویلموتس در مورد محکوم شدن فدراسیون فوتبال ایران در دادگاه فیفا گفت: حدود ساعت 16 امروز (دوشنبه) به ما ابلاغ شد که رای اولیه به مبلغ 6.1 میلیون یورو فدراسیون فوتبال ایران محکوم شد اما نکته حائز اهمیت این است این رای قطعی انیست.

وی اضافه کرد: این رای 21 روز پس از ارائه گراند رای (مشروح رای)، قابل تجدید نظر است و قرار نیست که فدراسیون فوتبال ایران همین فردا این پول را به ویلموتس پرداخت کرده یا این محکومیت قطعی و اجتناب ناپذیر باشد. این پرونده در دادگاه عالی ورزش هم رسیدگی خواهد شد و به طور حتم دادگاه CAS خیلی منصف تر از دادگاه فیفا است.

وکیل فدراسیون فوتبال اضافه کرد: از منظر حقوقی و به دور از احساسات می گویم که احتمال نقض رای در دادگاه عالی ورزش وجود دارد چرا که در آنجا ما از شرایط رسیدگی پنل سه نفره و جلسه استماع بهره مند خواهیم بود. چنانچه این رای به نفع ما می آمد، نباید هیجان زده می شدیم و الان هم نباید ناامید شویم.

وکیل فدراسیون فوتبال شرح داد: خیلی امیدوارم به نقض رای هستیم زیرا این رای تنها توسط یک نفر بر حسب تفکر قبلی که بیشتر به نفع بازیکن یا مربی رای می دهند، صادر شده و این خود یک ایراد بزرگ است. از طرفی تعداد بی شماری پرونده و آرایی وجود دارد که شورای حل اختلاف آن را نقض کرده است و این بار هم امیدواریم تا این رای نقض شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 571

به "خبرنگاران وکیل فدراسیون فوتبال: رای صادره در پرونده ویلموتس قطعی نیست، CAS از فیفا منصف تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وکیل فدراسیون فوتبال: رای صادره در پرونده ویلموتس قطعی نیست، CAS از فیفا منصف تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید