خبرنگاران پرده برداری از رسوایی اخلاقی نخست وزیر انگلیس

به گزارش تور ارمنستان، لندن - خبرنگاران - زنی که خود را معشوقه پیشین نخست وزیر انگلیس معرفی می نماید ابعاد تازه ای را از رابطه غیر اخلاقی و خیانت به همسر سابق بوریس جانسون، فاش نموده که در فضای افکار عمومی انگلیس خبرساز شده است.

خبرنگاران پرده برداری از رسوایی اخلاقی نخست وزیر انگلیس

به گزارش روز دوشنبه خبرنگاران، خانم جنیفر آرکوری که پیشتر ادعای رابطه خاص با بوریس جانسون را مطرح نموده بود، در گفت وگو با ساندی میرور گفته که نخست وزیر انگلیس، زمانی که همسر سابقش مارینا ویلر سرکار بوده، به او خیانت نموده است.

مدل سابق و تاجر زن آمریکایی اعتراف نموده که با جانسون رابطه عاشقانه داشته و در یک مورد درست دقایقی پیش از آن که ویلر وارد خانه گردد، محل را ترک نموده است. جانسون در دوره مورد ادعای آرکوری شهردار لندن بوده است.

معشوقه جانسون برای اثبات ادعایش تصویری با وی را منتشر نموده و گفته که در آشپزخانه منزل نخست وزیر گرفته است. به گفته او، دو طرف تقریبا هر هفته یکدیگر را دیدار نموده و پیغام های غیر خلاقی رد و بدل می کردند.

آرکوری شرح داده که اولین بار سال 2011 در مراسمی با شهردار وقت لندن (جانسون) آشنا شد و چند ماه بعد در کارزار انتخابات شهردار جدید با جانسون شماره تماس رد و بدل نموده است. او می گوید که آن موقع در ستاد تبلیغاتی جانسون فعالیت داشته و جرقه رابطه عاشقانه آن ها زده شد.

پس از یک دیدار محبت آمیز برای صرف نوشیدنی، جانسون به وی پیغامک زده که نمی تواند از فکر او رها گردد، دوستش دارد و می خواهد دوباره دیدار نمایند.

آرکوری اعتراف کرد که اولین رابطه عاشقانه آن ها 29 اوت 2012 (8 شهریور 1391)، درست پیش از برگزاری مسابقات پاراالمپیک لندن صورت گرفت و آن ها طی چهار سال رابطه نزدیکی با یکدیگر داشتند.

یک سخنگوی نخست وزیر انگلیس در واکنش به افشاگری خانم آرکوری گفته که مطلب تازه ای را برای افزودن به ادعاهای مطرح شده ندارد.

آرکوری که حدود 20 سال از جانسون جوان تر است، پیشتر هم ادعاهایی را درباره داشتن رابطه خاص با شهردار سابق لندن (جانسون) مطرح نموده اما جزئیات آن را افشا ننموده بود.

روزنامه گاردین پارسال در گزارشی نوشت که معشوقه جانسون در پاسخ به سئوالی در این خصوص گفته است: فکر می کنم نیازی به گفتن این نیست که مسائل زیادی در این باره وجود دارند... ولی نمی خواهم درباره آن صحبت کنم.

آرکوری سپس در مصاحبه ای دیگر در پاسخ به این سئوال که آیا با بوریس جانسون روابط عاشقانه داشته گفت: آن موقع، عمیقاً به او علاقه داشتم ولی هیچ وقت عبارات عاشقانه استفاده نمی کردم. عاشق نشده بودم. به این مرد خیلی علاقه داشتم و به نظرم این کاملاً روشن است. همینقدر می خواهم بگویم.

سازمان دیده بان پلیس دو سال پیش تحقیقاتی را درباره این شروع کرد که آیا ارتباطات کاری جانسون در زمانی که شهردار لندن بود تحت تأثیر دوستی او با آرکوری قرار گرفته است یا خیر.

در آن موقع گزارش شده بود که شرکت هکر هاوس متعلق به خانم آرکوری دو سال پیش 126 هزار پوند دریافتی داشته و او در چند مأموریت تجاری در شورای شهر همراه آقای جانسون بوده است.

شورای شهر لندن نیز تحقیقاتی را در این زمینه شروع نموده اما با گذشت یک سال و نیم از طرح این موضوع هنوز گزارشی منتشر نشده است. بعضی گزارش های تائید نشده حاکیست که تحقیقات دیده بان پلیس درباره جانسون معلق شده که این مساله با اعتراض اعضای احزاب سیاسی مخالف دولت روبرو شده است.

نخست وزیر 56 ساله انگلیس انجام هر گونه اقدام خلافی را تکذیب نموده است. او در سال 2018 زمانی که وزیر امور خارجه انگلیس بود از همسر سابقش خانم ویلر با داشتن چهار فرزند طلاق گرفت و وارد رابطه جدیدی با خانم کری سایموند 33 ساله شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 962

به "خبرنگاران پرده برداری از رسوایی اخلاقی نخست وزیر انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پرده برداری از رسوایی اخلاقی نخست وزیر انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید