رییس جمهور بعدی، آینده سختی در پیش رو دارد

به گزارش تور ارمنستان، یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه رییس جمهور بعدی آینده سختی پیش رو دارد، گفت: دولت بعدی دولت معتدلی خواهد بود که هر دو جناح به آن رای می دهند.

رییس جمهور بعدی، آینده سختی در پیش رو دارد

سیدافضل موسوی در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه هرکسی که پیروز انتخابات 1400شود آینده بسیار سختی در پیش رو دارد، اظهار کرد: رییس جمهور بعدی باید مسائل برجام را حل و فصل کند، زیرا در صورت باقی ماندن این مشکل، اداره کشور بسیار سخت خواهد بود و دولت و رییس جمهور بعدی مسائل زیادی خواهد داشت.

وی ادامه داد: به خاطر تحریم ها دولت درآمدی ندارد و به خاطر تورم هر روز هزینه ها بیشتر می شود و رقبا به دولت فشار می آورند، در حالیکه دولت درآمد کافی برای اداره کشور ندارد. در این شرایط اگر دولت اصولگرایان هم سر کار باشد، شعارشان یعنی نجات اقتصاد ایران قابل تحقق نیست.

این فعال سیاسی با اشاره به برنامه دولت برای پیش فروش نفت به مردم، گفت: با پیش فروش نفت، دولت درآمد کسب کرده و می تواند پروژه های ناتمام خود را تکمیل کند و این به نفع کشور است. حالا در این بین برخی می گویند دولت بعدی با این کار بدهکار می شود، در حالیکه باید با استدلال بیان شود که آیا این طرح به نفع کشور است یا نه ، ولی وقتی منافع جناحی معیار باشد، می گویند دولت بعدی که دولت جناح ما است، مقروض می شود.

موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا دولت بعدی در اختیار اصولگرایان خواهد بود، شرح داد: دولت بعدی دولت معتدلی خواهد بود که هر دو جناح به آن رای می دهند و مطلق جناحی نخواهد بود. دولت بعدی اگر تکنوکرات باشد، می تواند مسائل معیشتی مردم را حل نماید. دولت جناحی قادر به این کار نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 591

به "رییس جمهور بعدی، آینده سختی در پیش رو دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس جمهور بعدی، آینده سختی در پیش رو دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید