عبدی: عدم صعود به المپیک، موضوع جدیدی نیست، شاید اگر در گروه بهتری بودیم، صعود می کردیم

به گزارش تور ارمنستان، حسین عبدی، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران اعتقاد دارد صعود تیم فوتبال امید کشورمان به المپیک، اتفاق جدیدی محسوب نمی گردد.

عبدی: عدم صعود به المپیک، موضوع جدیدی نیست، شاید اگر در گروه بهتری بودیم، صعود می کردیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی درباره ناکامی تیم فوتبال امید ایران در صعود به المپیک 2020 توکیو گفت: اینکه نتوانستیم به المپیک صعود کنیم، موضوع جدیدی نیست. تنها موضوعی که باعث ناراحتی می گردد، این است که تیم با همه امکاناتی که از لحاظ اردویی و بازی تدارکاتی از سوی فدراسیون داشت و با بازیکنان خوبی که در ترکیب داشت، به ویژه حمید استیلی که نزدیک به دو سال بدون هیچ گونه چشمداشتی برای تیم زحمت کشید، حداقل شایسته صعود از گروه خود بود.

وی اضافه نمود: براساس بازی هایی که از کره جنوبی و ازبکستان دیدم، می توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. در بازی برابر چین هم موقعیت های خوبی داشتیم که اگر کمی دقت بهتری داشتیم، صعودمان به مرحله بعدی را قطعی می کردیم. به طور کلی بازی با چین برای ما اهمیت زیادی داشت و بهترین فرصت بود تا کار را یکسره کنیم.

شاید اگر در گروه بهتری قرار می گرفتیم، به آسانی صعود می کردیم، اما در گروه مرگ قرار داشتیم.، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران ضمن بیان این جمله توضیح داد: کره جنوبی و ازبکستان، کار چندان سختی برای رویارویی با تیم های صعود نموده از گروه دیگر نخواهند داشت. در حالی که بازی با ازبکستان می توانست با پیروزی ما و بازی با کره جنوبی با نتیجه تساوی به سرانجام برسد. به خصوص که در نیمه دوم، هر دو بازی نمایش بهتری ارائه کردیم.

عبدی با بیان اینکه نباید با عدم صعود به المپیک، احساسی برخورد کرد، گفت: حذف شدیم، اما فوتبال همین است و در صورت استفاده نکردن از موقعیت ها در هر بازی، صعود مسجل نمی گردد. این یک واقعیت است. حفظ شاکله اصلی این تیم، نکته ای است که اکنون باید به آن توجه کرد. چرا که بازیکنان این تیم دیر یا زود به تیم ملی اضافه می شوند. اتفاقی که برای محبی، صیادمنش و نورافکن افتاده است. پس هر تصمیمی که برای این تیم و بازیکنانش گرفته گردد، در واقع برای تیم ملی آینده کشورمان گرفته می گردد. باید راستا درستی را برای آینده ترسیم کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 142

به "عبدی: عدم صعود به المپیک، موضوع جدیدی نیست، شاید اگر در گروه بهتری بودیم، صعود می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدی: عدم صعود به المپیک، موضوع جدیدی نیست، شاید اگر در گروه بهتری بودیم، صعود می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید