قالیباف برای چه کسانی در مجلس حکم می زند؟

به گزارش تور ارمنستان، اعتمادآنلاین نوشت: این روز ها و با روی کار آمدن مجلس جدید و رئیس جدید، بحث پست های مجلس و افرادی که در این صندلی ها قرار می گیرند هم داغ داغ است.

قالیباف برای چه کسانی در مجلس حکم می زند؟

با انتخاب اعضای هیات رئیسه و انتخاب محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس، برآورد درباره مقامات و مدیران اجرایی قوه مقننه هم در صدر اخبار است.

براساس شنیده ها، محمدباقر قالیباف قرار است محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری را به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست قوه مقننه انتخاب کند. اسماعیلی پیش از این هم در دوران ریاست قالیباف بر شهرداری تهران از جمله مشاوران امین او محسوب می شد.

همچنین منابعی به گفته اند که به زودی احسان عسکری، عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی به عنوان مدیرکل دفتر رئیس مجلس معرفی خواهد شد.

علاوه بر این یک منبع مطلع خبر داده که علی محمد قلی ها، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در دوره قالیباف، احتمالا سمت معاون اجرایی مجلس را از آن خود خواهد نمود. البته نام قلی ها در پرونده املاک نجومی برده شده است. همچنین گفته می گردد که در دوره حضور او در متروی تهران حدود 5 هزار نفر به استخدام شرکت مترو درآمدند.

شنیده هاهمچنین حکایت از این دارد که امیر ابراهیم رسولی، مدیرمسئول سایت و ماهنامه نماینده هم قرار است به عنوان مدیرکل روابط عمومی مجلس شورای اسلامی انتخاب گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 435

به "قالیباف برای چه کسانی در مجلس حکم می زند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف برای چه کسانی در مجلس حکم می زند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید