قیمت رسمی گوشت اعلام شد

به گزارش تور ارمنستان، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از کشف تخلف گران فروشی گوشت قرمز در یک واحد بسته بندی در تهران اطلاع داد.

قیمت رسمی گوشت اعلام شد

به گزارش خبرآنلاین؛ مسعود امرالهی درباره کشف تخلف گران فروشی گوشت به وسیله یکی از شرکت های بسته بندی اضافه نمود: این شرکت بسته بندی گوشت های وارداتی یارانه ای را بسته بندی و توزیع می کرد؛ یعنی اقدام به گران فروشی محصول نموده و بخشی از گوشت را خارج از شبکه توزیع به بازار عرضه نموده است.

وی گفت: با وجود تاکید بازرسان به عدم فراوری و بسته بندی گوشت های خارج از مصوبه تنظیم بازار، این شرکت از این امر سر باز زده و به علت این که تفکیک این گوشت با گوشت تنظیم بازاری امکان پذیر نیست، توانستند گوشت را با قیمت بالاتر عرضه کند.

امرالهی ادامه داد: بازرسان این تخلف را کشف و پرونده را با جریمه حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومانی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند که پس از رسیدگی تا 25 میلیارد تومان قابل تغییر و افزایش است.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی تاکید نمود: چنانچه واحد های صنفی که گوشت های تنظیم بازاری را بسته بندی و توزیع می نمایند تخلفی داشته باشند، بازرسان با واحد صنفی مربوطه برخورد قاطع خواهند کرد.

وی اضافه نمود: قیمت های تنظیم بازاری گوشت قرمز، ران گوسفندی و سردست گوسفندی با ماهیچه 390 هزار تومان، گردن گوسفندی 265 هزار تومان، راسته با استخوان گوسفندی 310 هزار تومان، قلوه گاه گوسفندی بدون استخوان 240 هزار تومان و مخلوط گوسفندی 316 هزار تومان است.

این مقام مسوول تاکید نمود: در صورتی که مردم بیش از این قیمت ها را در فروشگاه ها مشاهده نمایند، می توانند به وسیله سامانه 124 با درج عنوان شرکت بسته بندی به بازرسان اعلام نمایند تا با گران فروشان برخورد قاطع انجام گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 شهریور 1402 بروزرسانی: 22 شهریور 1402 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1695

به "قیمت رسمی گوشت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت رسمی گوشت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید