ماجرای تعقیب و گریز و شلیک گلوله در اتابک تهران

به گزارش تور ارمنستان، پلیس آگاهی پایتخت جزئیات تعقیب و گریز و شلیک پلیس در اتابک تهران را تشریح کرد.

ماجرای تعقیب و گریز و شلیک گلوله در اتابک تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ کارآگاه سعداله گزافی در تشریح خبر فوق گفت: در ساعت 22 مورخه سیزدهم فروردین سال جاری کارآگاهان گشت ویژه پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده اتابک به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند که با انجام استعلام معین شد پراید مذکور دارای سابقه سرقت در مورخه دوازدهم فروردین از محدوده کلانتری 114 غیاثی است.

وی اضافه کرد: دزد با دیدن خودوری گشت پلیس پا بر پدال گاز گذاشته و اقدام به فرار می کندکه با آغاز تعقیب و گریز راننده خودروی مسروقه بدون توجه به اخطار های پلیس و با ورود به خیابان های فرعی و انجام حرکات بسیار خطرناک و حرکت در خلاف جهت و با تغییر راستا ناگهانی به فرار خود ادامه داده که نهایتاً افسر گشت پلیس با استفاده از قانونی بکارگیری سلاح اقدام به شلیک سه تیر هوایی می کند.

سرهنگ گزافی گفت: دزد بی توجه به دستور ایست پلیس با خودروی عبوری تصادف نموده و با ایجاد ترافیک مانع ادامه تعقیب و گریز گشت پلیس شده که با هوش و درایت افسرگشت با یاری دریافت از موتورسیکلت های عبوری به تعقیب خودوری مسروقه پرداخته که پس از طی مسافت کوتاهی دزد خودرو را رها و متواری و خودروی مکشوفه نیز به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ سعداله گزافی اظهار داشت: با توجه به کشف خودروی پراید مسروقه اقدامات تکمیلی در راستای تحویل خودرو به مالباخته در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 308

به "ماجرای تعقیب و گریز و شلیک گلوله در اتابک تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای تعقیب و گریز و شلیک گلوله در اتابک تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید