مایکروسافت قابلیت خلاصه سازی جلسات را به کوپایلوت Teams اضافه می نماید

به گزارش تور ارمنستان، دیجیاتو نوشت: با یاری این قابلیت می توانید در مایکروسافت Teams خلاصه ای از محتویات جلسات را داشته باشید. این خلاصه ها به وسیله کوپایلوت ارائه می شوند.

مایکروسافت قابلیت خلاصه سازی جلسات را به کوپایلوت Teams اضافه می نماید

مایکروسافت میخواهد ویژگی Recap را به چت بات کوپایلوت برنامه مایکروسافت Teams اضافه کند. این ویژگی در ژانویه (دی ماه 1402) برای کاربران ویندوز و مک عرضه خواهد شد. این ویژگی به کاربران پریمیوم Teams امکان می دهد خلاصه ای از جلسات آنلاین را با یاری هوش مصنوعی دریافت نمایند. بعلاوه مایکروسافت ویژگی نوی برای اشتراک گذاری بهتر اطلاعات تماس اعضا با یکدیگر معرفی نموده است.

  • واکنش علیرضا معزی به هک های پی درپی: وقتی بخش دولتی از مردم عذرخواهی نمی نماید، چه توقعی باید از بخش خصوصی داشت؟

این قابلیت برای کاربرانی که نتوانسته اند در یک جلسه آنلاین شرکت نمایند یا در طول جلسه توجه زیادی ننموده اند کاربردهای بسیاری می تواند داشته باشد. به گفته مایکروسافت، هوش مصنوعی خلاصه ای از محتویات جلسه شامل یادداشت های موضوعات مطرح شده در جلسه، وظایف اعلام شده و نکات مهم را در اختیار کاربر می گذارد. به گفته مایکروسافت، این ویژگی برای کاربران کوپایلوت Teams در ماه جاری عرضه خواهد شد.

قابلیت Recap در مایکروسافت Teams

براساس گفته های مایکروسافت، کاربران کوپایلوت در مایکروسافت Teams می توانند پس از جلسات خلاصه ای از آن جلسه را دریافت نمایند. این خلاصه شامل یک جدول زمانی شخصی شده است که با آن می توان جلسه را براساس زمان بیان هر نکته و زمان پیوستن یا خروج اعضا مرور کرد. بعلاوه در این جدول زمانی، مواقعی که نام شما ذکر شده نیز تعیین خواهد شد. علاوه براین، به سرفصل ها و موضوعاتی که سخنران جلسه گفته، دسترسی خواهید داشت.

ویژگی نو دیگری که در ماه جاری برای کاربران ویندوز و مک ارائه می گردد، قابلیت اشتراک گذاری آسان تر اطلاعات تماس با افراد دیگر در Teams است. با این قابلیت کاربران می توانند اطلاعات تماس شخصی خود را به اشتراک بگذارند تا دیگران با اطمینان راه ارتباطی همدیگر را پیدا نمایند.

بعلاوه، با به انتها رسیدن سال 2023، این احتمال وجود دارد که در سال 2024 ویژگی های نوتری برای مشتریان مایکروسافت 365 معرفی گردد.

  • با پرداخت 900 میلیون تومان صاحب این فراری شوید / عکس

  • این شاسی بلند نظر شما را نسبت به چینی ها عوض می نماید/ عکس

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 دی 1402 بروزرسانی: 11 دی 1402 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1708

به "مایکروسافت قابلیت خلاصه سازی جلسات را به کوپایلوت Teams اضافه می نماید" امتیاز دهید

144 کاربر به "مایکروسافت قابلیت خلاصه سازی جلسات را به کوپایلوت Teams اضافه می نماید" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت قابلیت خلاصه سازی جلسات را به کوپایلوت Teams اضافه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید