هوش مصنوعی

مرکز تماس تصویری، نقطه عطف ارائه خدمات در بانکداری دیجیتال

مرکز تماس تصویری یکی از مهمترین چشم انداز های هر مجموعه فعال در حوزه telecommunication محسوب می شود.به نام مثال فرض بفرمایید برای انجام یکی از خدمات بانکی که تا امروز نیازمند حضور شما در شعبه بانک و ارائه کارت ملی و موارد دیگر در موضوع احراز هویت بوده است، تنها...

11 مرداد 1400

آیا هوش مصنوعی در درمان سرطان بهتر از انسان عمل می کند؟

تیمی از محققان در جریان تحقیقات خود درباره کارآیی هوش مصنوعی در درمان سرطان، به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند

3 تیر 1400

اپل بیشترین شرکت های هوش مصنوعی را از 2016 تا 2020 خریده است

اطلاعات منتشر شده توسط GlobalData نشان می دهد که اپل با کنار زدن رقبا رتبه نخست را در زمینه تصاحب شرکت های فعال در زمینه هوش مصنوعی به خود اختصاص داده است.

8 اردیبهشت 1400

فقط ملودی یک ترانه یادتان مانده؟ با زمزمه کردن همین ملودی گوگل برایتان پیدایش می نماید!

ترانه ای را در فیلمی می شنوید یا حین عبور یک خودرو که با صدای بلند موسیقی پخش می نماید , از آن قطعه موسیقی خوشتان می آید.

6 آذر 1399

تشخیص سه دقیقه ای کرونا توسط هوش مصنوعی

محققان به تازگی یک مدل مبتنی بر هوش مصنوعی توسعه داده اند که تنها در 3 ثانیه می تواند کووید 19 را از سایر بیماری های تنفسی تشخیص دهد.

30 آبان 1399

دیپ فیک تیغ برنده مجرمان سایبری در آینده

هوش مصنوعی(AI) یکی از فناوری های نوظهور است که این روزها با سرعتی بالا در حوزه های مختلف از بازی و سرگرمی گرفته تا آموزش، سلامت، روبات ها، امور مالی و بانکداری، کشاورزی، حمل و نقل و ترافیک و... به کار گرفته می شود. هرچند هدف فعالان حوزه هوش مصنوعی، تنها رفاه...

11 مهر 1399

کنترل کرونایی سالمندان کره جنوبی با هوش مصنوعی

بلندگوی هوش مصنوعی نوگو که که توسط شرکت مخابراتی اس کی تله کام کره جنوبی فراوری شده به ابزار هوش مصنوعی تازه ای برای کنترل سلامت افراد مسن مبدل شده است.

13 مرداد 1399

توئیتر قبل از ارسال پیام به کاربران فرصت فکر کردن می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، توئیتر مشغول آزمایش ویژگی جدید است تا با قلدری سایبری و آزار در این پلتفرم مقابله کند.

13 تیر 1399

دستاوردهای علمی ایرانی ها از گوشه و کنار جهان

به گزارش خبرنگاران، در سالی که گذشته محققان در جستجوی ارتقای زندگی بشر و حل چالش های پیش روی او اختراعات و ابداعات مختلفی را ثبت کردند. در این میان محققان ایرانی نیز بیکار نبودند و در سطح بین المللی به فعالیت خود و ارتقای زندگی انسان امروزی یاری کردند....

30 اردیبهشت 1399

محتوای جعلی، سد راه حقیقت در فضای آنلاین

شرکت های تکنولوژی سال هاست با مسائل زیادی مواجهند و هیچ الگوریتم ساده ای برای تشخیص محتوای تولیدی انسان با هوش مصنوعی وجود ندارد. از سوی دیگر، شرکت های فناورانه با حذف محتواهای مشکوک یا هر ممنوعیتی، کار را برای انسان سخت تر می کنند.

1 فروردین 1399

آینه و تردمیل هوشمند مربی ورزش می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، شرکت چینی Huami با استارت آپ Studio.Live (ارائه کننده کلاس های دو) برای ساخت یک باشگاه خانگی با یکدیگر همکاری نموده اند که هوش مصنوعی، کلاس های از راه دور و تردمیل را ترکیب نموده است.

8 اسفند 1398

بنیانگذاران جوان استارتاپ های آموزشی دنیا کارولینا و کلودیا رکچی

پلتفرم های آموزشی همیشه صندلی والایی را در میان استارتاپ ها داشته اند. هرچند در اکثر مواقع به آن ها کم توجهی می گردد. مجله فوربز لیست برترین کارآفرین زیر 30 سال در حوزه های مختلف را به تازگی منتشر نموده است.

6 بهمن 1398

بهترین اپلیکیشن ها و بازی های اپ استور در سال 2019

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: اپل از برترین اپلیکیشن ها و بازی های پلتفرم خود در سال 2019 رونمایی کرد.

3 بهمن 1398