محبوبیت داستان های جنایی دنباله دار در پرفروش های نیویورک تایمز

به گزارش تور ارمنستان، مجله نیویورک تایمز به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر نموده است. این هفته نیز دلیا اُونز در صندلی نخست قرار گرفته است و قتل های ماما، دریای متلاطم، و کلیسای جامع خصوصی در اولین هفته از انتشار در فهرست پرفروش های نیویورک تایمز قرار گرفتند.

محبوبیت داستان های جنایی دنباله دار در پرفروش های نیویورک تایمز

با ما همراه باشید و درباره بانکداری کانادا بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایبنا، نیویورک تایمز هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش های داستانی، غیرداستانی، و کودک و نوجوان در هفته پیش رو را منتشر می نماید. در این مطلب نگاهی به پرفروش ترین آثار داستانی چاپی و الکترونیک این هفته خواهیم داشت.

جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند نوشته دِلیا اُوِنز صد و یک هفته است که در فهرست پرفروش ها واقع شده است که رکوردی کم نظیر به حساب می آید. داستانی هیجان انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال ها به تنهایی در جنگل زندگی نموده است ناگهان متهم به قتل می شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون، ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت. این کتاب با ترجمه آرتمیس مسعودی و همکاری نشر آموت رخت واژگان فارسی را به تن کرد و وارد بازار کتاب ایران شد.

دریای متلاطم نوشته استوارت وودز در اولین هفته از انتشار در صندلی دوم نهاده شد. البته در هفته های اخیر آثار سریالی فروش بالایی داشتند. پنجاه و چهارمین کتاب از مجموعه استون بارینگتون درباره مسائلی است که استون برای دنبال کردن مجرمین در نیویورک و کی وِست با آن ها دست و پنجه نرم می نماید.

قتل های ماما نوشته جیمز پترسون و ریچارد دلیلو نیز در اولین هفته از انتشار در صندلی سوم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد. البته حضور پترسون در میان پرفروش ها اصلاً عجیب نیست. پترسون هفته پیش با کتاب اولین پرونده در میان پرفروش ها نهاده شد و این هفته با کتابی متفاوت در این فهرست واقع شده است. مادری مجرد با مأمور پلیسی همکاری می نماید تا پرونده جنایی مهمی را درباره اَعمال خلاف قانون در یک دانشگاه پزشکی را برملا نمایند.

کلیسای جامع خصوصی نوشته جیمز لی برک در هفته نخست انتشار پیروز شد در صندلی چهارم پرفروش های نیویورک تایمز نهاده شد. بیست و سومین کتاب از مجموعه دیو روبیچو. کاراگاه دیو روبیچو، از به جامانده های یکی از قدیمی ترین خانواده های لوییزیانا است و حالا باید با قدیمی ترین دشمن خانواده اش روبه رو شود. برای حل مشکل دو خانواده مجبور است در زمان سفر کند و با اَبرقهرمانی ترسناک روبه رو شود که توانایی کنترل ذهن طرف مقابل را دارد و می تواند آنان را در توهمات انتخابی خود فرو برد.

نیمه ناپدیدشده نوشته بریت بنت با گذشت یازده هفته از حضور در فهرست پرفروش این هفته در رتبه پنجم نهاده شد. زندگی دوقلوهای رنگین پوستی که در شانزده سالگی تصمیم می گیرند جامعه کوچک مردم سیاه پوست را ترک نمایند و زندگی جدیدی برای خود بسازند. کمی بعد که با مسائل جدیدی روبه رو می شوند یکی از دوقلوها به خانه می شود و دیگری هویت جدیدی برای خود به عنوان یک رنگین پوست می سازد.

فهرست مهمانان نوشته لوسی فولی یازده هفته است که در فهرست پرفروش ها واقع شده است اما این هفته پیروز می شود در رتبه ششم قرار بگیرد. فهرست مهمانان یکی از کتاب های برگزیده ریس ویتراسپون برای گروه کتابخوانی اش هم است و شاید همین موضوع محبوبیتش را برای خوانندگان افزایش داد. داستان از زبان شش نفر مختلف روایت می شود و به همین دلیل می توانیم با زاویای مختلف داستان آشنا شویم. داستانی معمایی که به خواننده نشان می دهد که یک نفر به قتل رسیده است اما تا لحظات پایانی نمی دانیم که قاتل کیست.

بیست و هشت تابستان نوشته الین هیلدربند در نهمین هفته از انتشار در صندلی هفتم پرفروش های نیویورک تایمز واقع شده است. رابطه ای در سال 1993 بین مالوری و جیک شروع شد اما این رابطه حدود سه دهه مسکوت ماند و مالوری هنگام مرگ از فرزندش درخواست می نماید که با یک شماره تلفن تماس بگیرد. آن طرف خط جیک جواب تلفن را می دهد. چطور چنینی چیزی ممکن است که شنیدن صدای یک مرد غریبه آخرین آرزوی مادر باشد؟ همسر جیک در کارزار انتخاباتی رقابت می نماید و کشف این رابطه مخفی پیامدهای ناخوشایندی برایشان به همراه دارد.

برای دیدن فهرست کامل پرفروش های این هفته به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.nytimes.com/books/best-sellers/

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 586

به "محبوبیت داستان های جنایی دنباله دار در پرفروش های نیویورک تایمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوبیت داستان های جنایی دنباله دار در پرفروش های نیویورک تایمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید