مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟

به گزارش تور ارمنستان، پس از انصراف رت ریز و پاول ورنیک از پروژه در سال 2019، دیزنی، کریگ مازین و تد الیوت را برای نوشتن فیلم نامه انتخاب کرد. در حالی که الیوت روی اولین فیلم دزدان دریایی کار می کرد، مازین، مینی سریال چرنوبیل را برای شبکه HBO نوشت. یواخیم رونینگ هم قرار است کارگردانی قسمت تازه را برعهده بگیرد.

مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟

کایا اسکودلاریو دیگر بازیگر فیلم هم خاطرنشان کرد که برای فیلم دیگری قرارداد بسته و با این حال علاقه مند به بازگشت به این مجموعه است. بیل نیگی هم ابراز تمایل نموده که یک بار دیگر در نقش شخصیت منفی دیوی جونز ظاهر گردد. لی آرنبرگ، بازیگر نقش پینتل هم در این قسمت حضور خواهد داشت اما ستاره هایی مانند کیرا نایتلی و اورلاندو بلوم پس از حضوری کم رنگ در آخرین قسمت ها، هنوز علاقه ای برای کار در پروژه تازه نشان نداده اند. اگرچه شایعه ها نشان دهنده علاقه دیزنی به بازگشت آن ها است.

انتخاب بازیگران برای این قسمت حدس شده و سؤال عظیم درباره نقش جانی دپ همچنان بی پاسخ است. لذت بردن از فیلم دزدان دریایی بدون جک اسپارو به همان مقدار که استودیوی مارول نقش تونی استارک را به شخص دیگری واگذار کند، غیرمحتمل است. با این حال، طی سال های اخیر، مجذوب نمایندهیت این مجموعه هم همراه با آوازه جانی دپ کاهش یافته است. رسوایی ها و شکست های تحاری و تبلیغاتی این سؤال را به وجود می آورد که آیا بازگشت وی به اسم جک اسپارو از لحاظ اقتصادی برای دیزنی سودمند خواهد بود یا خیر. در مصاحبه اخیر، بروکهایمر در ها را برای بازگشت این بازیگر باز گذاشت. شواهد نشان می دهد که حتی در صورت بازی در فیلم، کاپیتان جک اسپارو نقشی جزئی در این قسمت دارد.

منبع مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟

انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1318

به "مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: از دزدان دریایی کارائیب 6 چه می دانیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید