نقشه راه بلند مدت برای توسعه گردشگری سلامت شیراز تهیه گردد

به گزارش تور ارمنستان، معاون گردشگری استاندار فارس تدوین استراتژی مدون و نقشه راه بلند مدت در جهت توسعه بیش از پیش گردشگری سلامت را امری حائز اهمیت و ضروری دانست و گفت: همکاری و تعامل مناسب بین همه بخش های مرتبط گردشگری این هدف را سریع تر محقق می سازد.

نقشه راه بلند مدت برای توسعه گردشگری سلامت شیراز تهیه گردد

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش تور ارمنستان از شیراز، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، شاپور رستمی در جلسه کمیته گردشگری سلامت استان گفت: اگرچه هدف گردشگری پزشکی سلامت و بهبود فرد است، اما گردشگری یک فعالیت مالی شامل تجارت در خدمات و ایجاد ارتباط بین دو بخش پزشکی و گردشگری است.

رستمی شیراز را قطب پزشکی جنوب کشور دانست که از نیروهای توانمند پزشکی برخوردار است و ضروری است از این ظرفیت ارزشمند به منظور توسعه و گسترش گردشگری سلامت بهره گرفته گردد.

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس اضافه کرد: ظرفیت و امکانات موجود پزشکی استان زمانی تبدیل به دارایی می گردد که از آنها استفاده بهینه گردد.

رستمی تدوین استراتژی مدون و نقشه راه بلند مدت در جهت توسعه بیش از پیش گردشگری سلامت را امری حائز اهمیت و ضروری دانست و اعلام کرد: همکاری و تعامل مناسب بین همه بخش های مرتبط گردشگری این هدف را سریع تر محقق می سازد.

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس تبلیغات و بازاریابی را رکن اساسی رشد و ترقی گردشگری پزشکی دانست و اضافه کرد: باید داشته های خود را به شکل مطلوبی به کشورهای حوزه خلیج فارس معرفی و ارائه کنیم.

رستمی گفت: اساس و پایه پیشرفت، گسترش فرهنگ انتقاد و نقدپذیری است بنابراین همه ما باید واقعیت پذیر باشیم و نواقص و کاستی ها را رفع کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 116

به "نقشه راه بلند مدت برای توسعه گردشگری سلامت شیراز تهیه گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه راه بلند مدت برای توسعه گردشگری سلامت شیراز تهیه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید