همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی گسترش می یابد

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از جهاد دانشگاهی، نشست مشترک سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارتخانه با حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی به همراه عیسی علیزاده و محمدصادق بیجندی، معاونان فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی و محمدحسین ایمانی خوشخو، رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی گسترش می یابد

رئیس جهاددانشگاهی در ابتدای این نشست مشترک، گزارشی از اقدامات و فعالیت های جهاد دانشگاهی در حوزه های فرهنگی، آموزشی و پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی ارائه کرد.

در ادامه با تأیید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شد تا این وزارتخانه از سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی جهت چاپ مجموعه کتاب بومی در زمینه آموزش زبان انگلیسی در کشور (Eight) حمایت های لازم را به عمل آورد.

هماهنگی جهت بهره مندی کارآموزان مجموعه های تحت پوشش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از خدمات آموزشی جهاد دانشگاهی و حمایت از برنامه بزرگداشت شاه محمود نیشابوری با مشارکت معاونت هنری این وزارتخانه و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور و سازمان جهاد دانشگاهی واحد خراسان رضوی از دیگر توافقات این نشست مشترک بود.

همچنین در این نشست مشترک بر حمایت و مساعدت اقتصادی از فعالیت های فرهنگی دانشجویی و عمومی جهاد دانشگاهی در ایام کرونا، توجه بیشتر به اقتصاد فرهنگ و حمایت از پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی و طرح های افکارسنجی و نظرسنجی به ویژه طرح های ارزشی و نگرشی از سوی مرکز افکارسنجی ایسپا تأکید شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 834

به "همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی گسترش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی گسترش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید