همایشها و نمایشگاه ها

هانس؛ دست مصنوعی ای که 90 درصد واقعی است

این سازوکار امکان این را ایجاد می کند که دست با شیئی که می خواهد آن را بگیرد مطابقت پیدا کند و با استفاده از تنها یک موتور، کارایی بیشتری داشته باشد.

26 آبان 1399

ارزیابی تخصصی و مصاحبه علمی پذیرفته شدگان دکتری تخصصی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) انجام شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) از برگزاری ارزیابی تخصصی و مصاحبه علمی پذیرفته شدگان آزمون دکتری (Ph.D) این دانشگاه به دو صورت حضوری و غیرحضوری اطلاع داد.

19 آبان 1399

واعظی: بانک ها در خلاقیت شرکت های دانش بنیان شریک شوند

تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری با یادآوری نقش شرکت های دانش بنیان در تامین نیازهای بهداشتی و درمانی کشور در شرایط شیوع بیماری کرونا گفت عدد و رقم ها از جهش اقتصاد دانش بنیان در کشور حکایت دارد.

16 آبان 1399

قیمت خودرو کاهش پیدا می کند؟!

خبرنگاران : در حالی که بازار خودرو با نبود مشتری روبروست و خرید و فروش اندکی در بازار صورت می گیرد، عقب نشینی قیمت ها در این بازار قطره چکانی و با سرعتی بسیار آهسته صورت می گیرد.

6 آبان 1399

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع: در صنعت هوایی صاحب فن و فناوری هستیم

مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: شرکت های دانش بنیانی که به یاری ما آمدند، الگوی منحصربه فردی است که مورد تاکید مراکز مطالعاتی دنیا است. ما امروز می توانیم سامانه های کشورهای دیگر را که احتیاج داشته باشند تامین کنیم.

25 مهر 1399

آشنایی با تاریخچه گذرنامه از گذشته تا امروز

مفهوم رفتن زیر چتر حمایتی یک حاکم، در حین بودن در سرزمین های مختلف، احتمالاً از همان زمان پیدایش مفاهیمی چون حکمرانان و قلمروها، وجود داشته است. اما اولین اشارات به چیزی که امروزه آن را به عنوان پاسپورت (passport) می شناسیم در انجیل و داستان غالباً مهجور...

13 مهر 1399

مرگ تدریجی مردم یمن در سایه سکوت مجامع جهانی ، صدها هزار بیمار با خطر مرگ روبرو هستند

وزارت بهداشت یمن هشدار داد صدها هزار بیمار به دلیل خروج نهادهای بهداشتی و ادامه محاصره یمن، با مرگ دست و پنجه نرم می کنند.

1 مهر 1399

چین آمریکا را به تلافی تهدید کرد

ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز چهارشنبه به آمریکا هشدار داد چنانچه واشنگتن بلافاصله تصمیم نادرست خود مبنی بر بسته شدن کنسولگری چین در هیوستون را باطل نکند واکنش لازم را انجام خواهد داد.

25 شهریور 1399

8 مکان شگفت انگیزی که باور نمی کنید واقعی باشند

شاید فکر کنید جهانی فانتزی و شگفت آوری که در فیلم های علمی تخیلی می بینید یا در داستان های فانتزی می خوانید، بسیار دور از ذهن و غیر واقعی به نظر می رسند. اما همین جهانیی که در آن زندگی می کنیم هم می تواند عجیب و غریب باشد. مکان هایی در این عالم خاکی وجود...

5 شهریور 1399

خبرنگاران برگزاری تجمع اعتراضی در الحدیده علیه توقیف کشتی های سوخت

تهران- خبرنگاران- کارکنان شرکت نفت یمن روز پنجشنبه در شهر الحدیده در اعتراض به توقیف کشتی های حامل سوخت و غذا از سوی ائتلاف سعودی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

28 مرداد 1399

پردازش سریع محاسبات پژوهش های مربوط به کرونا در شبکه ابررایانش ملی، حضور فعالانه علمی و اجتماعی دانشگاه ها در بزنگاه کرونا

دبیر شورای عالی عتف، نحوه حمایت و راهبری پژوهش های مقابله با کرونا، مسئولیت اجتماعی دانشگاه ها در قبال مردم و جامعه و چگونگی ادامه فعالیت های پژوهشی در دانشگاه ها در شرایط ویژه ناشی از کرونا را تشریح کرد.

20 مرداد 1399

خبرنگاران رییس مجلس روسیه خواهان همکاری با مجلس جدید ایران شد

مسکو - خبرنگاران - رییس دومای روسیه در پیامی به محمد باقر قالیباف رییس جدید مجلس شورای اسلامی، ضمن اشاره به همکاری دومای روسیه با مجلس پیشین ایران، خواهان ادامه همکاری با مجلس جدید شد.

11 مرداد 1399

ازسرگیری لیگ فوتبال دانمارک با حضور آنلاین طرفداران !

رقابت های لیگ دسته اول فوتبال دانمارک بعد از دو ماه وقفه به دلیل شیوع کرونا به شیوه ای جالب از سرگرفته شد تا خالی بودن استادیوم ها چندان محسوس نباشد.

9 مرداد 1399

کرونا در اروپا، از رکود مالی شدید در آلمان تا نفوذ کرونا به ایتالیا در ماه دسامبر

جدیدترین اخبار کرونایی از اروپا حاکی از آن است که کرونا خیلی زودتر از آنچه رسما اعلام شده و در ماه دسامبر در فاضلاب ایتالیا کشف شده و آلمان هم در این دوران رکود مالی سخت که از بحران سال 2009 بی سابقه بوده را تجربه نموده است.

9 مرداد 1399

خبرنگاران روابط عمومی های فارس برای جلب اعتماد مردم تلاش کنند

شیراز-خبرنگاران- در آستانه برگزاری هفته روابط عمومی، مدیرکل روابط عمومی استانداری فارس و رییس انجمن این نهاد در این استان از عموم مدیران و کارشناسان روابط عمومی در بخش های دولتی و خصوصی درخواست کردند از تمام ظرفیت خود برای تعمیق ارتباط و اعتمادسازی...

20 تیر 1399

احداث مسکن معلولان و کارگران مورد حمایت قرار می گیرد

معاون توسعه مدیریت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: شرایط مسکن معلولان و کارگران در وزراتخانه مورد آنالیز قرار گرفته است و زمین مورد احتیاج نیز باید با همکاری مدیران استانی و شهرستانی تامین گردد.

11 تیر 1399

حمایت فرانسه از ابتکارعمل اقتصادی لبنان

وزارت خارجه فرانسه طرح نجات اقتصادی لبنان را برای دستیابی به راه حلی برای بزرگترین بحران پیش روی این کشور، مهم دانست.

9 تیر 1399

نگهداری و تعمیرات ساختمان های دانشگاه ها از محل ظرفیت های مستتر در بودجه 1399

معاون اداری وزارت علوم بر ضرورت توجه به ظرفیت تبصره های قانون بودجه سال 1399 کل کشور و بحث نگهداری، تعمیرات ساختمان ها در انجام فعالیت های عمرانی تاکید نمود.

8 تیر 1399

معرفی آثار برگزیده دوازدهمین مسابقات چاپ در نمایشگاه های خارج از کشور

خبرنگاران: دبیر دوازدهمین مسابقات محصولات چاپی از اعلام فراخوان این دوره طی هفته آینده خبر داد و گفت: آثار برگزیده در نمایشگاه های خارج از کشور معرفی می شوند. هم چنین احتمالاً محصولات برتر در قالب کتاب در نمابشگاه فرانکفورت نمایش داده می شوند.

7 تیر 1399

قابلیت ضبط مکالمات گوشی های اندرویدی فقط در بعضی از کشورها فعال می گردد

مدتی پیش گوگل در بخش پشتیبانی وب سایت خود اطلاعاتی را در مورد شیوه فعال سازی و استفاده از قابلیت ضبط مکالمات منتشر کرد، اما در کمال تعجب پس از مدتی این صفحه از دسترس کاربران خارج شد. گوگل در بیانیه خود به طور رسمی اعلام نموده بود که این قابلیت برای تمام...

7 تیر 1399
تعداد: (46)