ترامپ علیه بایدن یک برگ دیگر رو کرد، از مواد کشیدن هانتر تا فساد بایدن

به گزارش تور ارمنستان، فارس نوشت: نشریه آمریکایی نیویورک پست ایمیلی هایی را افشا نموده که سوءاستفاده جو بایدن از قدرت خود هنگامی که در سمت معاون رئیس جمهور آمریکا بوده و همچنین فساد اقتصادی و اخلاقی پسرش را نشان می دهد.

ترامپ علیه بایدن یک برگ دیگر رو کرد، از مواد کشیدن هانتر تا فساد بایدن

روز چهارشنبه توییتر و فیس بوک محدودیت هایی را برای جلوگیری از دست به دست شدن گزارش نیویورک پست درباره ایمیل های جو بایدن اعمال کردند؛ ایمیل هایی که ادعا می گردد شواهدی از سوءاستفاده هانتر بایدن پسر نامزد حزب دموکرات از قدرت پدرش را که در آن موقع معاون رئیس جمهور آمریکا بود، نشان می دهد. اتهامی که پیش از این هم علیه جو بایدن مطرح بود.

روزنامه آمریکایی نیویورک پست در گزارش خود اعلام نموده این ایمیل ها را رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ از لپ تاپی شکسته که در یک تعمیرگاه لوازم رایانه ای رها شده بود و بعد به دست اف بی آی کشف و ضبط شد، علیه بایدن ها به دست آورده و در اختیار این روزنامه قرار داده است. وکیل ترامپ گفته بزودی اسناد دیگری را هم از روی لپ تاپ مذکور علیه جو بایدن و پسرش منتشر خواهد نمود. نیویورک پست اما گفته نمی تواند تایید کند این رایانه به پسر بایدن تعلق دارد.

در گزارش نیویورک پست ذکر شده که هانتر بایدن در سال 2015 وقتی به هیأت مدیره شرکت انرژی اوکراینی Burisma می پیوندد، پدرش را که معاون اوباما بود، به یکی از مدیران ارشد این شرکت معرفی می نماید. بنا بر این گزارش، هانتر با موفقیت از نفوذ پدرش استفاده کرد تا مقامات دولت اوکراین را برای اخراج یک دادستان که درباره این شرکت تحقیق می کرد، تحت فشار قرار دهد. در این گزارش همچنین تصاویری از هانتر بایدن در حال کشیدن مواد مخدر منتشر شده است.

کارزار انتخاباتی بایدن در بیانیه ای بیان کرد بعد از آنالیز برنامه های رسمی بایدن در آن موقع، معین شد که چنین جلسه ای میان بایدن و مدیر اوکراینی برگزار نشده است. نمایندگان نامزد حزب دموکرات بار دیگر تاکید کردند بایدن در اجرای سیاست خارجی آمریکا در اوکراین مرتکب هیچ اشتباهی نشده است. هنوز هیچ رسانه خبری دیگری هم صحت این ایمیل ها را تایید ننموده است.

فیس بوک روز چهارشنبه بیان کرد از آن جا که احتمال نادرست بودن اطلاعات ارائه شده در این گزارش وجود دارد، توزیع آن را محدود می نماید. توییتر هم توییت های نیویورک پست در ارتباط با این گزارش را غیرفعال و امکان توییت کردن این گزارش توسط کاربران را مسدود کرد.

واکنش ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واکنش به افشاگری نیویورک پست، در توییتی به این نشریه برای رو کردن دست بایدن تبریک گفت.

ترامپ در توییتی نوشت: تبریک به نیویورک پست برای نشان دادن فسادی که جو بایدن خواب آلود و کشور ما را احاطه نموده است. او همواره سیاستمداری فاسد بوده است. شرم آور است!

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 659

به "ترامپ علیه بایدن یک برگ دیگر رو کرد، از مواد کشیدن هانتر تا فساد بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ علیه بایدن یک برگ دیگر رو کرد، از مواد کشیدن هانتر تا فساد بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید