مینایی پور: هر هفته یک موضوع آموزشی به اولیا ارائه می گردد

به گزارش تور ارمنستان، تهران (پانا) - به گفته مشاور امور زنان وزارت آموزش و پرورش اداره کل انجمن اولیا و مربیان در آموزش و پرورش، آموزش های مجازی را برای اولیا در نظر گرفته و هر هفته یک موضوع آموزشی را به آنها ارائه می دهد.

مینایی پور: هر هفته یک موضوع آموزشی به اولیا ارائه می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، فرحناز مینایی پور مشاور امور زنان وزارت آموزش و پرورش در برنامه گفت وگوی علمی اظهار کرد: ما هم اکنون حدود 15 میلیون دانش آموز و 30 میلیون هم اولیا داریم که این تعداد دانش آموز را تحت پوشش قرار می دهند.

وی با اشاره به نقش کلیدی اولیا در تعمیق یادگیری دانش آموزان گفت: نقش خانواده ها به ویژه مادران در این دوران کرونایی که دانش آموزان بیشترین وقت خود را در منزل سپری می نمایند و مجازی درس می خوانند بسیار پررنگ تر و بیشتر شده است.

مینایی پور با اشاره به برنامه ریزی ها برای ارائه آموزش به اولیای دانش آموزان گفت: اداره کل انجمن اولیا و مربیان در آموزش و پرورش، آموزش های مجازی را برای اولیا در نظر گرفته و هر هفته یک موضوع آموزشی را به آنها ارائه می دهد.

مشاور امور زنان وزارت آموزش و پرورش اضافه نمود: بیشتر آموزش های انجمن اولیا و مربیان در سطح عمومی و درباره چگونگی تعلیم دادن و رفتار کردن با دانش آموزان در منزل است.

وی با اشاره به اهداف اصلی از اجرای طرح آموزش های گفت وگو گفت: معاونت زنان ریاست جمهوری طی سه سال اخیر به این نتیجه رسید که میزان گفت وگو در خانواده ها بسیار کاهش یافته به طوریکه قبل از کرونا در شبانه روز 20 دقیقه می رسید و لذا برنامه ریزی های صورت داد تا میزان این گفت وگوها بیشتر گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 665

به "مینایی پور: هر هفته یک موضوع آموزشی به اولیا ارائه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مینایی پور: هر هفته یک موضوع آموزشی به اولیا ارائه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید