نصب برنامه های فروشگاه های ثالث در اندروید 12 ساده تر شد

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، تغییرات یادشده همچنین توسعه دهندگان را ملزم می نماید تا 30 درصد کارمزد گوگل را بابت استفاده کاربران از خدمات خرید درون برنامه ای اپلیکیشن های مختلف پرداخت نمایند. تا پیش از این بعضی برنامه نویسان کوشش می کردند تا درآمدهای خود از این طریق را از گوگل پنهان نمایند. اما با تغییرات جدید گوگل با دقت بیشتری می تواند از درآمدهای مربوط به خرید درون برنامه ای هر اپلیکیشن آگاه گردد.

نصب برنامه های فروشگاه های ثالث در اندروید 12 ساده تر شد

همزمان با عرضه اندروید 12 توسعه دهندگان باید تمامی خدمات خرید درون برنامه ای اپلیکیشن های خود را به وسیله سیستم صورت حساب دیجیتال گوگل انجام دهند و لذا این شرکت می تواند به طور دقیق به اطلاعات این خریدها دسترسی یابد و سهم 30 درصدی خود را با دقت محاسبه کند.

گوگل اعلام نموده توسعه دهندگان و برنامه نویسان تا 30 سپتامبر فرصت دارند تا اپلیکیشن های خود را با سیاست های پرداخت جدید اندروید سازگار نمایند. این شرکت می گوید تنها 3 درصد از توسعه دهندگان تا به حال از سیستم پرداخت داخلی گوگل پلی استفاده نمی کردند. البته این مجموعه های مختلف شرکت های بزرگی مانند نتفلیکس و اسپاتیفای را شامل می گردد و لذا مجبور کردن آنها به تبعیت از سیاست های پرداخت گوگل برای این شرکت اهمیت زیادی دارد.

نسخه رسمی اندروید 12 قرار است در سال آینده میلادی عرضه گردد و تغییرات یادشده در آن حاصل دریافت بازخوردهای مختلف کاربران عادی و همین طور گروه مدیریتی گوگل است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 636

به "نصب برنامه های فروشگاه های ثالث در اندروید 12 ساده تر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب برنامه های فروشگاه های ثالث در اندروید 12 ساده تر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید