روزنامه دولت گوشت نیم میلیون تومانی را تایید کرد؛ گوشت بسته بندی شده بود!

به گزارش تور ارمنستان، روزنامه ایران وابسته به دولت فروش گوشت به قیمت نیم میلیون تومان را رد نکرد اما تاکید نمود که این قیمت برای فروشگاه های زنجیره ای و گوشت های بسته بندی شده است.

روزنامه دولت گوشت نیم میلیون تومانی را تایید کرد؛ گوشت بسته بندی شده بود!

به گزارش ایران، طی چند روز گذشته بسیاری از رسانه ها بر طبل گرانی سرسام آور گوشت قرمز دمیده و مدعی شدند قیمت این فرآورده پروتئینی به نیم میلیون تومان رسیده و دیگر بسیاری از ایرانی ها قادر به خرید این محصول نیستند. برای این ادعا نیز این رسانه ها متوسل به قیمت 509 هزار تومانی گوشت بدون استخوان و پاک نموده گوسفندی بسته بندی شده در یکی از فروشگاه های زنجیره ای شدند. با این حال اما آنالیز های میدانی خبرنگار روزنامه ایران در سطح شهر تهران و فروشگاه های زنجیره ای نشان می دهد هم اکنون قیمت هر کیلوگرم شقه گوسفندی تنظیم بازاری منجمد بین 150 تا 160 هزارتومان، گوشت گوسفندی قلوه گاه 153 هزارتومان، سردست 167 هزارتومان و ران 177 هزارتومان است.بعلاوه در بازار خرده فروشی هر کیلوگرم شقه گوسفندی به طور میانگین بین 340 تا 365 هزارتومان، گوساله 310 هزارتومان، ران 410 هزارتومان، سردست 365 هزارتومان و راسته 398 هزارتومان عرضه می گردد.

این روزنامه در ادامه اذعان نموده است: با این حال قیمت گوشت قرمز بسته بندی شده فروشگاه های زنجیره ای و گوشت پاک شده و بدون استخوان همیشه دو برابر میانگین قیمت گوشت عرضه شده در میادین میوه و تره بار بوده است به همین علت نمی توان این نرخ را به عنوان قیمت گوشت قرمز در همه فروشگاه ها و مراکز عرضه این محصول تعمیم داد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1401 بروزرسانی: 1 اسفند 1401 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1616

به "روزنامه دولت گوشت نیم میلیون تومانی را تایید کرد؛ گوشت بسته بندی شده بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه دولت گوشت نیم میلیون تومانی را تایید کرد؛ گوشت بسته بندی شده بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید