بازاریابی و فروش

ساماندهی شرایط خدمت مراکز دامپزشکی حیوانات شهری در تهران

تهران (پانا) - با موافقت اعضای شورای شهر تهران شرایط خدمت مراکز دامپزشکی حیوانات شهری در تهران ساماندهی می شود.

22 خرداد 1400

راه چاره دانش بنیان مدیریت دانش سازمان ها

معمولا اطلاعات و تجربه ها در سازمان ها با انتها دوران همکاری پرسنل از بین می رود و نمی توان روی این راهکارهای قدیمی برای برطرف مسائل تکیه کرد.

6 خرداد 1400

سربازان امریکا با هدست های هوشمند مایکروسافت می جنگند

شرکت مایکروسافت که از آن به عنوان غول فناوری جهان یاد می کنند این هفته از انعقاد قراردادی خبر داد تا به موجب آن ارتش امریکا را مدرن سازی کند و نسل جدید فناوری های هوشمند و واقعیت افزوده را در اختیار سربازان بگذارد.

19 اردیبهشت 1400

اپل بیشترین شرکت های هوش مصنوعی را از 2016 تا 2020 خریده است

اطلاعات منتشر شده توسط GlobalData نشان می دهد که اپل با کنار زدن رقبا رتبه نخست را در زمینه تصاحب شرکت های فعال در زمینه هوش مصنوعی به خود اختصاص داده است.

8 اردیبهشت 1400

صادرات نفت عراق در مارس 2021 کاهش یافت

عراق با کاهش 0.8 درصدی صادرات نفت در ماه مارس پایبندی اش به توافق اوپک پلاس را افزایش داد.

6 اردیبهشت 1400

صدرنشینی اپل واچ در فروش ساعت های هوشمند جهان

طبق آخرین گزارش Counterpoint Research در مورد حمل جهان ساعت های هوشمند در دوره اکتبر - دسامبر سال 2020 (سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی)، اپل همچنان رهبر بی، چون و چرای این بخش است.

23 فروردین 1400

سهامداران زیان دیده بورس چه نمایند؟

به گزارش خبرنگاران، ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه نزولی شدن دوباره فرایند شاخص کل بورس به خبرنگاران گفت: اتفاق بد بازار از آنجایی آغاز شد که هرکس با چند ساعت آموزش بورس به بازار سرمایه آمد. آن هم کسانی که در آکادمی هایی تعلیم دیده بودند که...

17 فروردین 1400

پیش بینی بورس فردا 25 اسفند 99 ، صف های فروش جمع می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، انتظار می رفت بازار سهام قبل از اسفندماه متعادل گردد و در این ماه فرایندی صعودی را تجربه کند اما این اتفاق نیفتاد و فرایند فرسایشی بورس تا این هفته ادامه یافت. اما از ابتدای هفته جاری شرایط بورس بهتر شده است.

16 فروردین 1400

تلفن های جدید نوکیا 19 فروردین وارد بازار می شوند تلفن های جدید نوکیا 19 فروردین وارد بازار می شوند

شرکت اچ دی ام گلوبال ورود تلفن های جدید نوکیا به بازار در تاریخ 8 آوریل برابر با 19 فروردین را تأیید کرد.

15 فروردین 1400

رجبی: شرکت رجا 40 درصد کسری بودجه دارد خبرنگاران

مدیرعامل شرکت حمل ونقل ریلی رجا با بیان اینکه کمبود لکوموتیو مانع عظیم راه اندازی قطارهای مسافری است، گفت: شرکت رجا 40درصد کسری بودجه دارد.

7 فروردین 1400

از رمزارزها فقط در حوزه تولید و صادرات غیرنفتی استفاده شود

نشست مشترکی با حضور روسای کمیسیون های اقتصاد کلان، توسعه صادرات غیرنفتی و انرژی اتاق ایران با حضور محمدرضا انصاری، نایب رئیس اتاق ایران برگزار شد؛ موضوع این نشست تدوین نظر بخش خصوصی درباره رمز ارزهای دیجیتال بود. قبلاً هم چندین نشست مشترک با حضور کمیسیون...

5 فروردین 1400

قیمت دلار در صرافی ملی شنبه 10 اسفند

دلار صبح امروز در صرافی ملی به قیمت 25 هزار و 238 تومان فروخته شد و نرخ فروش یورو به 30 هزار و 447 تومان رسید. همچنین صرافی ملی دلار را به قیمت 24 هزار و 739 تومان و یورو را به نرخ 29 هزار و 844 تومان خریداری کرد.

2 فروردین 1400

پیش فروش بلیت های نوروزی در انتظار مصوبه ستاد کرونا

خبرنگاران/خراسان شمالی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: هنوز هیچ دستورالعملی بابت پیش فروش بلیت های نوروزی از سوی ستاد کرونا صادر نشده است.

30 اسفند 1399

کلیات بودجه در مجلس تصویب شد

پس از سیزده روز از رد کلیات بودجه در مجلس، روز گذشته دولت اصلاحیه بودجه سال 1400 را با اصلاحیه ای هفت برگه ای تقدیم مجلس کرد و امروز در صحن توسط نمایندگان باحضور محمدباقر نوبخت آنالیز شد.

25 اسفند 1399

ایران دارای صندلی اول منطقه در نگهداری سلول انسانی-جانوری

دکتر عبدالرضا دانشور آملی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: این بانک فراوری کیت های تشخیص سریع ویروس کرونا را در پیش گرفته تا بتوانیم به واسطه این کیت ها طی نیم ساعت فرد آلوده به کرونا را شناسایی کنیم.

24 اسفند 1399

فرصت های کرونا را نسوزانیم

کرونا به کسب و کارها آسیب زده. کرونا آمار بیکاران را بالا برده.کرونا کسب و کار آنلاین و فروش اینترنتی را افزایش داده، فروش رستوران هایی که غذا ارسال می نمایند و فروش دستپخت های خانگی را افزایش داده و... اینها بعضی از اخباری است که از سال قبل که کرونا شایع...

16 اسفند 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: مراکز تامین اجتماعی خراسان جنوبی کمبود پزشک دارد

بیرجند - خبرنگاران - رییس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: مراکز درمان تامین اجتماعی استان به ویژه بیمارستان میلاد دارای امکانات و تجهیزات خوبی است اما با کمبود پزشک متخصص روبرو هستند که باید در این زمینه چاره اندیشی گردد.

7 اسفند 1399

اهمیت پیدا کردن طراحی جلد کتاب برای ناشران در سال های اخیر

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از ستاد خبری چهارمین دو سالانه نشانه شیرازه، محمدرضا عبدالعلی، مدیر هنری، مدرس و طراح گرافیک درباره شرایط کنونی طراحان جلد کتاب در کشور گفت: متاسفانه دستمزدی که به عنوان تعرفه معین شده در میان ناشران، بسیار پایین است. این...

4 اسفند 1399

نخستین حضور فلوشیپ استانبول و طرح تدا در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش خبرنگاران، در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به همت بخش بین الملل نمایشگاه، شاهد حضور هیئت مدیره فلوشیپ استانبول و نیز مدیران فرهنگی طرح تدا در تالار گفت وگوی رویدادهای آنلاین خواهیم بود.

2 اسفند 1399

آخرین صورتحساب سهام عدالت ، بورس، دارندگان سهام عدالت را غافلگیر می کند؟

به گزارش خبرنگاران، بعد از انتخابات آمریکا و شروع رشد شاخص کل بازار سهام، ارزش سهام عدالت روندی صعودی پیدا کرد و تا 14 میلیون و 200 هزار تومان نیز رسید اما در جریان معاملات دو هفته اخیر سهام عدالت حدود 1/5 میلیون تومان افت کرده است.

17 بهمن 1399
تعداد: (92)