سریال و پخش خانگی

بهار کیامقدم: خوب شد جشنواره کودک را لغو نکردند

تهران (پانا) - بهار کیامقدم دستیار کارگردان و طراح شخصیت فضای انیمیشن قدم یازدهم معتقد است، برگزاری جشنواره کودک در شرایط کرونا اتفاق بسیار خوبی بود.

3 آذر 1399

عراق، واکنش ائتلاف الفتح به اقدام سفارت آمریکا در انجام آزمایش موشکی

ائتلاف پارلمانی الفتح اقدام سفارت آمریکا در انجام آزمایش موشکی در منطقه الخضراء بغداد را زیرپا گذاشتن تمام قوانین و عرف دیپلماتیک دانست.

15 شهریور 1399

روز شگفت انگیز بورس!

بازار سهام یک روز شگفت انگیز دیگر را ثبت کرد. در تازه ترین اتفاق رشد روزانه شاخص کل به بالاترین حد در 10 سال گذشته رسید. شاخص کل بورس تهران با جهش 5/ 4 درصدی در سطح بی سابقه و باورنکردنی 917 هزار واحد نهاده شد. علاوه بر این، رکورد ورود تقاضای جدید هم در تالار...

10 تیر 1399

یک کار بامزه: بازسازی سریال آفیس در اپلیکیشن اسلک!

اسلک یکی از کاربردی ترین برنامه های ارتباط تیمی است. با استفاده از برنامه اسلک Slack می توانید با اعضای گروه خود به راحتی در یک جا ارتباط داشته باشید، جستجو و گفتگو کنید. این برنامه برای افرادی که در یک گروه کاری را با یک هدف مشترک انجام می دهند، توصیه می...

7 خرداد 1399

فیلم جدید پدروآلمادوار از گزینه های اسپانیا برای معرفی به اسکار

به گزارش خبرنگاران به نقل از هالیوود ریپورتر، اسپانیا سال جاری فیلم های مهمی دارد که بخواهد برای شرکت در بخش رقابتی بهترین فیلم بین المللی آموزشگاه اسکار معرفی کند.

21 اردیبهشت 1399

پاسخ نوام چامسکی به یادداشت حبیب احمدزاده

حبیب احمدزاده که در پی تحریم وزیر خارجه کشورمان مطلبی با عنوان ترامپ، ظریف و ما ایرانیان نوشت، می گوید این یادداشت بازتاب زیادی داشته و نوام چامسکی هم به آن پاسخ داده است.

28 اسفند 1398

اتنقاد عبدی از مجلس و نظارت استصوابی ، نمایندگان به صندلی، اعتبار و قدرت خود واقف نیستند

عباس عبدی معتقد است در رفتار و ادبیات بخش مهمی از نمایندگان مجلس، مسوولیت پذیری دیده نمی گردد. شاید این رفتار ناشی از امتیاز حذف استصوابی است که نصیب آنان شده و اگر در یک رقابت کاملا آزاد و بدون تمایز انتخاب شوند، مردم افرادی مسوولیت پذیرتر را برگزینند.

30 دی 1398